Docent Duits in Gouda

Kom jij het gezellige team van Antoniusmavo XL in Gouda als docent Duits versterken? We bieden jou voor volgend schooljaar een baan aan voor 0,6 fte tot 1,0 fte met uitzicht op vast! Kom kennis maken met ons.
Wat ga je doen?
Naamvallen, wel of geen hoofdletter, hoe zit het nu precies met de Duitse taal en grammatica? Voor jou is dat vanzelfsprekend ‘kein Problem’. Maar weet jij het ook goed uit te leggen en leerlingen te helpen met handige ‘Tipss und Hinweise’?  
Jij bent een enthousiaste docent Duits en leert jouw leerlingen de correcte uitspraak en toepassing van de grammaticaregels. Met bijvoorbeeld het lezen van boeken, kijken van Duitse films of series weet jij ze te boeien. En natuurlijk vertel je interessante
wetenswaardigheden over het land en de cultuur van onze oosterburen. Zo coach jij jouw leerlingen naar het hoogst haalbare Duitse resultaat. 
Hier ga je werken
Het Antoniuscollege Gouda, Antoniusmavo XL en ISK Gouda vormen samen het Carmelcollege Gouda. We zijn een scholengemeenschap die haar leerlingen in een veilige en zorgzame omgeving met uitdagend en contextrijk onderwijs wil vormen en opleiden tot verantwoordelijke,
creatieve, zelfbewuste en zelfsturende wereldburgers, betrokken bij de medemens en dienstbaar aan de maatschappij.
Antoniusmavo XL is anders dan andere mavo’s omdat leerlingen zelf de dag indelen met een flexrooster, ze zowel leren als doen, persoonlijk onderwijs krijgen (met een eigen leerroute) en individueel worden begeleid. Wij bieden Totaal Onderwijs, dat wil zeggen:
wij bereiden onze leerlingen voor op vragen die de toekomst aan hen stelt. Daarom staan op het Antonius naast slagen met hoge cijfers, (sociale) vaardigheden centraal. We willen een brug slaan tussen onderwijs ‘oude stijl’ en de ‘real world’. Kennen én kunnen
staan centraal. De kernwaarden van waaruit wij werken: resultaatgericht, kracht, grensverleggend en jezelf zijn, maken dit mogelijk.
Wil je meer weten over de school en de locaties, klik
hier
.
Wat breng je mee?

  • Je krijgt energie van lesgeven en bent didactisch en pedagogisch onderlegd;
  • Je bent in het bezit van een 2e graads bevoegdheid Duits;
  • Aantoonbare kennis en affiniteit met het vak Duits en het lesgeven binnen het VO;
  • Je motiveert en begeleidt de leerlingen om hun doelen te behalen;
  • Tekst aanvullen door school met specifieke eisen, kwaliteiten/competenties voor deze baan.

Ook wanneer je in de afrondende fase van je studie zit, nodigen we je uit te solliciteren
Dit is wat wij bieden
Wij bieden een baan van 0,6 fte tot maximaal 1,0 fte. Je krijgt in eerste instantie een contract voor bepaalde tijd van 1 augustus 2023 tot 1 augustus 2024. Gaat het goed, dan zetten we het contract om naar een vaste aanstelling en je ontvangt een passend salaris
vanuit de CAO VO; Schaal LB of LC, maximaal bruto maandsalaris is afhankelijk van de salarisschaal.
Bij Carmel kun je rekenen op goede arbeidsvoorwaarden op basis van de CAO VO zoals bijvoorbeeld 8,33% eindejaarsuitkering (volledige 13e maand), 8% vakantietoeslag, een goede pensioenregeling en tegemoetkoming in de reiskosten woon- werkverkeer. 

  • We investeren graag in jouw ontwikkeling.
  • Je komt te werken op een school met een positieve en collegiale werksfeer.

Zijn wij een match?
Heb je interesse in deze functie? Solliciteer dan via de sollicitatiebutton. Heb je interesse maar toch nog een vraag? Mail dan naar Manon van Kerkhof (teamleider) m.vankerkhof@carmelcollegegouda.nl
Wij werven onze nieuwe collega graag zelf, acquisitie stellen wij niet op prijs.

2e graads

Schaal LB of LC, maximaal bruto maandsalaris is afhankelijk van de salarisschaal.

Solliciteer